De vijfentwintigste plog, over zaterdag 26 september 2015. Elke zes dagen een nieuwe plog!
Goedemorgen! Ik drink koffie uit Stockholm met zadelpijn van het halve uurtje paardrijden gister – pijn om van te houden!!
Wat gebeurt er precies bij de buren?
Wah! De helft van de boom mist! Te hoog, te groot en te wiebelig om te laten staan, helaas.
Best een gebeurtenis. Het was een mooie boom vol geschiedenis.
Het beestje heeft het heel druk. Hoe kan zoiets nou goed in de gaten gehouden worden?!
En daar ging het beest. Gelukkig komt ze hier alweer terug.
Het inspireert Shane om aan de gang te gaan in eigen tuin met het bovenbuurse hout.
Warme drankjes pauze. Het beest doet mee.
Er blijkt mannenspeelgoed aanwezig te zijn!
Dat moet ik proberen! Echte hout versplijters doen dat natuurlijk met een stuk hout tussen hun tanden.
Mooi. Dan knijp ik er even tussen uit om met een half oog naar Expeditie Robinson (YAY!) te kijken. Het hoofd is wel eens wakkerder geweest.
Na helemaal niet zoveel geholpen te hebben met al het boom-opruim-werk, lunchen we nog even mee met de buren en dan stappen we de auto in.
Ook ik houd het goed in de gaten.
Hallo mama in appartement van mama! En doei ook! Ze gaat namelijk naar Georgië om nobel werk uit te voeren, voor een jaar, of misschien wel drie.
Terwijl we wachten op de komst van mijn gymleraar van de basisschool doen we hier wat interessante inkopen.
Vooral hier ben ik een beetje bang voor. Maar wie niet waagt wie niet wint! Later, wel. Niet nu.
Tot ziens weer grote stad. Volgende keer blijf ik langer om je eindelijk eens beter te bekijken.
Wat kan een mens ontzettend blij zijn met een bank, een deken en een extra-lucht-machine. Ik voel me vrij lamlendig vandaag. Dingen doen helpt daar doorgaans niet aan mee. Dus nu voel ik me eigenlijk gewoon zelfs wel kut. Wel leuk, dat L.O.L. kussentje nog steeds, hehehe.
Shane is nog naar een verjaardag geweest en komt terug met een flesje Flugel. Wat is er feestelijker dan dat om de dag mee af te sluiten? Welterusten!
6 Comments
Sandy
28/09/2015 at 9:32 amJeej, wat fijn wakker worden met een verse Sarah plog! X
Sarah
28/09/2015 at 9:51 amLief Sandy!! :*
Bowe
28/09/2015 at 10:35 amEen week niet geplogt is een week niet geleefd.
Sarah
28/09/2015 at 11:20 amEn zo is het, Bokkie.
ancha
28/09/2015 at 11:31 amZo leuk om te lezen allemaal Sarah. We wonen te ver weg om elkaar te zien, maar het is net of we af en toe koffie-thee-chocola drinken gezellig. Respect voor wat je toch allemaal doet en hoe je de boel regelt!
Sarah
28/09/2015 at 2:47 pmWat fijn dat je het leuk vindt om te lezen Ancha! Nu jij nog aan de Plog, dan weet ik ook wat jij aan het uitspoken bent ;D x