De drieëndertigste plog, over donderdag 12 november 2015. Elke zes dagen een nieuwe plog!
Goedemorgen! Kijk het beest eens trots staan. Dat zou je meteen begrijpen als je zag wat ze net even in het gras dumpte.
Zoals je ziet ben ik gewoon thuis! Super fijn. Het gevecht wat ik vooral vanaf de bank voer is nog steeds Aan, maar om daarbij te helpen hebben we gister voor Netflix gezorgd. OMG, dit is het begin en/of het einde van mijn leven!
Slechts twee weken uitgesteld, maar vandaag is de dag dat ik er een nieuw kleurtje op rag.
Het beest vindt het niet eerlijk dat haar nagels niet ook gelakt mogen worden.
Elk uur schijnt de zon een beetje feller, hoera!
Wel moeilijk naar de televisie kijken zo.
Gefixt. Voelt wel heel tegenstrijdig om de zeldzame zon buiten te sluiten.
Snel de tuin in om een balletje over te gooien.
Outfit of the
day week. Het volwassen stemmetje in mijn hoofd vertelt me dat dat wel eens mag worden aangepakt.
Net als mijn uitzicht trouwens.
Kijk mij eens even daad bij woord voegen!
Het is wel duidelijk dat ik al even niet met make up heb geoefend. Ik weersta gelukkig de verleiding om er een Italiaans snorretje van te maken.
Blijven proberen, beest. Op een dag wordt het comfortabel.
Ik klim de auto in. Die brengt me naar de Action. Wat is het daar een takke chaos altijd zeg.
Er waren grootse plannen om allerlei winkels af te gaan, maar na vijf minuutjes actie in de Action vertelt een reality check me dat dat niet realistisch is. Dan maar alleen nog het broodnodige.
Zo. Missie krijg-de-muis-uit-huis. Alles in boxen. Sinds een week is het echt helemaal doorgeslagen, zoveel muizen, en zo brutaal allemaal! We gebruiken liever geen gif, vooral omdat we bang zijn dat het dan gaat stinken als de in de muren het loodje leggen. Tips voor de beste muizenvallen?!
Dan komen Annalie en het beest binnen na een goede park sessie. Fijn! Dat verdient wat brokjes en een kopje thee.
En niet lang daarna komt de volgende persoon ook thuis.
Na het eten doet het beest een dode marmot na. Is ze heel goed in hoor.
We laten haar in stilte verder oefenen en gaan nog even door met de muis-uit-huis missie. We ruimen daar als bijwerking van een hoop bij op.
Nog wat meer Netflix ontdekken, tandenpoetsen…
5 Comments
Astrid
14/11/2015 at 8:54 amDe tip tegen muizen is toch echt nog een huisvriend erbij: een kat. Leuk huis hebben jullie.
kim
14/11/2015 at 9:08 amJouw hond is een charmante slaper! Ahh vervelend van de muizen. Misschien een kat erbij? Haha!
itty
14/11/2015 at 2:34 pmIk wacht wel even tot de muizen weg zijn voordat ik weer eens langskom haha…..ik ben echt niet zo’n held met die beestjes:)
Ester
14/11/2015 at 8:34 pmOh muizen! Daar blijf je nog aardig koel onder. Alles afsluiten inderdaad, weckpotten houden echt alles tegen :-)
Sarah
15/11/2015 at 2:18 pmEen kat zou ik geweldig vinden!! Helaas erg allergisch voor. Ons beest lijkt weinig interesse in het muis-jagen te hebben :p
Gelukkig hadden we al een hoop weckpotten, en alles wat nog in verpakkingen zat is nu in de grote plastic boxen verstopt. Fingers crossed :)